Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Configurações

en: Pattern
pt: Padrão

en: Storage
pt: Armazenamento
