Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Pattern
ro: Model

en: Storage
ro: Depozitare
