Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Operations
ru: Операции

en: Settings
ru: Настройки

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Storage
ru: Хранилище

en: Flags
ru: Флаги
