Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Operations
sk: Operácie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Pattern
sk: Vzor

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Flags
sk: Označenia
