xapian (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Search
ar: ابحث

en: Display
ar: العرض

en: Performance
ar: الأداء

en: Database port
ar: منفذ قاعدة البيانات
