xapian (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Search
cs: Hledat

en: Display
cs: Zobrazit

en: Database
cs: databáze

en: Performance
cs: Výkon

en: Local
cs: Místní

en: Remote
cs: Vzdálená

en: Database port
cs: Port databáze
