xapian (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Logging
da: Logning

en: Search
da: Søg

en: Display
da: Vis

en: Performance
da: Ydelse

en: Local
da: Lokal

en: Database port
da: Databaseport
