xapian (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Type
et: Liik

en: Search
et: Otsing

en: Display
et: Kuva

en: Performance
et: Jõudlus

en: Database port
et: Andmebaasi port
