xapian (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Search
fi: Etsi

en: Display
fi: Näyttö

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Database port
fi: Tietokannan portti
