xapian (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Search
hr: Pretraga

en: Display
hr: Prikaži

en: Performance
hr: Performanse

en: Database port
hr: Port baze podataka
