xapian (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Database port
km: ច្រក​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
