xapian (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Search
lt: Paieška

en: Display
lt: Rodymas

en: Performance
lt: Veikimas

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas
