xapian (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Logging
pl: Logowanie

en: Search
pl: Szukaj

en: Display
pl: Wyświetl

en: Database
pl: Baza danych

en: Performance
pl: Wydajność

en: Database port
pl: Port bazy danych
