xapian (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Search
ro: Căutare

en: Display
ro: Afişare

en: Performance
ro: Performanţă

en: Database port
ro: Port bază de date
