xapian (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Search
sk: Hľadať

en: Display
sk: Zobraziť

en: Database
sk: Databáza

en: Performance
sk: Výkon

en: Database port
sk: Port databázy
