xapian (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Search
sl: Išči

en: Display
sl: Prikaz

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Database port
sl: Vrata strežnika podatkovne baze
