xapian (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tür

en: Search
tr: Ara

en: Display
tr: Gösterim

en: Performance
tr: Performans

en: Database port
tr: Veritabanı port numarası
