Xapian integration (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Database port
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་དྲ་སྒོ
