xapian (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Search
ta: தேடல்

en: Display
ta: காட்சி

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Database port
ta: தரவுதள துறை
