Xapian integration (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Logging
es: Registro

en: Search
es: Buscar

en: Display
es: Presentación

en: Database
es: Base de datos

en: Performance
es: Rendimiento

en: Remote
es: Remoto

en: Database port
es: Puerto de la base de datos

en: Log searches
es: Registrar las búsquedas

en: An error occurred while indexing: !msg.
es: Se produjo un error durante la indexación: !msg.
