Xapian integration (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Logging
ja: ログ記録

en: Search
ja: 検索

en: Display
ja: 表示

en: Database
ja: データベース

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Database port
ja: データベースサーバーのポート番号

en: Log searches
ja: 検索した内容を記録

en: Algorithms
ja: アルゴリズム
