Xapian integration (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: Search
cy: Chwilio

en: Display
cy: Dangos

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Database port
cy: Porth y Gronfa Ddata
