Xapian integration (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Logging
fi: Lokit

en: Search
fi: Etsi

en: Display
fi: Näyttö

en: Database
fi: Tietokanta

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Local
fi: Paikallinen

en: Database port
fi: Tietokannan portti

en: Log searches
fi: Kirjaa haut
