Xapian integration (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Search
he: חיפוש

en: Display
he: תצוגה

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Performance
he: ביצועים

en: Database port
he: יציאת (port) מסד הנתונים

en: Log searches
he: חיפושים ביומן (log)
