Xapian integration (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Search
jv: Goléki

en: Display
jv: Tampilan

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Database port
jv: Nomer port database
