Xapian integration (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Search
lt: Paieška

en: Display
lt: Rodymas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Performance
lt: Veikimas

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas
