Xapian integration (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Logging
sv: Loggning

en: Search
sv: Sök

en: Display
sv: Visa

en: Database
sv: Databas

en: Performance
sv: Prestanda

en: Local
sv: Lokal

en: Database port
sv: Databasport

en: Log searches
sv: Logga sökningar
