Xapian integration (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Logging
ca: Registre

en: Search
ca: Cerca

en: Display
ca: Visualització

en: Database
ca: Base de dades

en: Performance
ca: Rendiment

en: Database port
ca: Port de la base de dades

en: Log searches
ca: Registra les cerques
