Xapian integration (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Search
oc: Recercar

en: Display
oc: Afichatge

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Performance
oc: Performància

en: Local
oc: Locale

en: Database port
oc: Pòrt
