Xapian integration (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Search
hr: Pretraga

en: Display
hr: Prikaz

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Database port
hr: Port baze podataka
