Xapian integration (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Logging
pl: Logowanie

en: Search
pl: Szukaj

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Database
pl: Baza danych

en: Performance
pl: Wydajność

en: Local
pl: Lokalnie

en: Database port
pl: Port bazy danych

en: Index immediately
pl: Zindeksuj natychmiast

en: Result count
pl: Licznik wyników

en: Log searches
pl: Zapisuj wyszukiwania w dzienniku

en: Path to database
pl: Ścieżka do bazy danych
