Extensible BBCode (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: You Type
am: የምትተይበው

en: You Get
am: የምታገኘው
