Extensible BBCode (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
