Extensible BBCode (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Tag
vi: Thẻ

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: PHP Code
vi: Mã PHP

en: Orange
vi: Da cam

en: You Type
vi: Bạn nhập

en: You Get
vi: Bạn được
