Extensible BBCode (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Module
ka: მოდული

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: PHP Code
ka: PHP კოდი
