Extensible BBCode (7.x-1.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
