Extensible BBCode (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: You Type
nn: Du skriv

en: You Get
nn: Du får
