Extensible BBCode (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Module
pl: Moduł

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Lists
pl: Listy

en: PHP Code
pl: Kod PHP

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Handlers
pl: Procedury obsługi

en: You Type
pl: Wpisuje się

en: You Get
pl: Otrzymuje się

en: Numbered
pl: Numerowane
