Extensible BBCode (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Module
ru: Модуль

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Lists
ru: Списки

en: PHP Code
ru: PHP-код

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Tables
ru: Таблицы

en: You Type
ru: Вы пишете

en: You Get
ru: Вы получаете

en: Numbered
ru: Нумерованный

en: Syntax Highlighting
ru: Подсветка синтаксиса

en: Basic Tags
ru: Основные теги
