Extensible BBCode (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: You Type
sq: Çfarë shkruan

en: You Get
sq: Çfarë shikon
