Extensible BBCode (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Module
uk: Модуль

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Lists
uk: Списки

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Tables
uk: Таблиці

en: Handlers
uk: Обробники

en: Lemon
uk: Лимон

en: You Type
uk: Ви пишете

en: You Get
uk: Отримуєте

en: Numbered
uk: Пронумеровано

en: Custom tags
uk: Власні теги

en: Syntax Highlighting
uk: Виділення синтаксису кольором

en: [font=arial]Text[/font]
uk: [font=arial]Текст[/font]

en: Basic Tags
uk: Основні теґи
