Extensible BBCode (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: PHP Code
cy: Côd PHP

en: Orange
cy: Oren

en: You Type
cy: Chi'n teipio

en: You Get
cy: Chi'n derbyn
