Extensible BBCode (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Lists
gu: યાદીઓ
