Extensible BBCode (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Module
jv: Modul

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: You Type
jv: Sampéyan ngetik

en: You Get
jv: Sampéyan Oléh
