Extensible BBCode (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Lists
sr: Листе
