Extensible BBCode (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Module
sv: Modul

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Lists
sv: Listor

en: PHP Code
sv: PHP-kod

en: Tables
sv: Tabeller

en: You Type
sv: Du skriver

en: You Get
sv: Du får

en: Numbered
sv: Numrerad

en: Syntax Highlighting
sv: Syntaxmarkering
