Extensible BBCode (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Module
ar: الوحدة

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Lists
ar: قوائم

en: PHP Code
ar: كود PHP

en: You Type
ar: عند كتابة

en: You Get
ar: يظهر لك
