Extensible BBCode (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
