Extensible BBCode (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Lists
hi: सूचियों

en: PHP Code
hi: पीएचपी कोड

en: You Type
hi: आपका प्रकार

en: You Get
hi: आपको मिला
