Extensible BBCode (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Module
is: Eining

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: PHP Code
is: PHP kóði
